Szukaj
Close this search box.

Usługi i e-urząd

express elixir

Przelewy natychmiastowe Express Elixir

Express Elixir to pierwszy w Polsce profesjonalny system rozliczeń płatności natychmiastowych realizowanych bezpośrednio.

Klienci Banku Spółdzielczego w Niedrzwicy Dużej mogą korzystać z systemu Express Elixir Krajowej Izby Rozliczeniowej i w ciągu zaledwie kilku sekund przelewać pieniądze ze swojego konta na dowolny rachunek w banku, który jest uczestnikiem systemu.

Limit pojedynczej transakcji wynosi 5 000 zł. Z rozwiązania mogą korzystać zarówno Klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy. Przelewy natychmiastowe można realizować w placówce banku oraz za pośrednictwem systemu bankowości internetowej EBO eBank Online – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Jak wykonać przelew natychmiastowy?

Aby wykonać przelew natychmiastowy, wystarczy przyjść do placówki Banku lub zalogować się do systemu bankowości elektronicznej Banku Spółdzielczego w Niedrzwicy Dużej lub aplikacji mobilnej EBO Mobile PRO i wybrać odpowiednią opcję przelewu. Po zleceniu transakcji pieniądze trafiają do odbiorcy w ciągu kilku sekund.

Jedynym warunkiem wykonania przelewu natychmiastowego jest dostępność usługi w banku odbiorcy.

Sprawdź tabelę dostępności 

Cennik przelewu natychmiastowego Express Elixir umieszczony został w odpowiednich tabelach opłat i prowizji dotyczących rachunku.

Co u nas słychać?

Dołączamy do zbiórki WOŚP!

Bank Spółdzielczy w Niedrzwicy Dużej dołącza do 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczny finał odbędzie się 29 stycznia i przyświeca mu cel walki z sepsą, chorobą zagrażającą życiu.

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy, masz pytania odnośnie naszych usług?

Skontaktuj się z nami już dziś, otrzymasz odpowiedzi i porady.