Szukaj
Close this search box.

Usługi i e-urząd

Załatwiaj online!

Dzięki bankowości w BS Niedrzwica Duża otrzymujesz dostęp do wielu przydatnych funkcjonalności: płatności natychmiastowe, MojeID, Profilu Zaufanego, wniosków rządowych online i wielu innych.

Bez kolejek, bez wychodzenia z domu – załatwiaj sprawy zybko i bezpiecznie.

Moje ID / Profil zaufany

Jest to Twój cyfrowy podpis dla administracji publicznej, który jest traktowany tak jak podpis kwalifikowany. Umożliwia bezpłatny dostęp do urzędów o każdej porze dnia i nocy, przez siedem dni tygodnia, wygodę składania wniosków urzędowych przez internet, możliwość robienia opłat urzędowych w serwisie transakcyjnym.

przelewy sorbnet

Jest on dedykowany głównie do przelewów wysokokwotowych. Zaletą takiego przelewu jest możliwość szybkiego przekazania środków na rachunek w innym banku, zwykle w czasie około 1h.

Błyskawiczne przelewy
express elixir

Przelew natychmiastowy Express Elixir jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Przelew Express Elixir wykonywany jest natychmiast – większość transakcji realizowana jest w czasie kilku sekund, dlatego jest to optymalne rozwiązanie w sytuacji, gdy liczy się czas dotarcia pieniędzy do odbiorcy.

wpłatomat

Chcesz wpłacić pieniądze na konto po zamknięci kas w banku? Nie ma problemu! Skorzystaj z wpłatomatu dostępnego 24 godziny na dobę, zlokalizowanego przy centrali naszego banku.

wszystkie produkty dla Ciebie

Co u nas słychać?

Dołączamy do zbiórki WOŚP!

Bank Spółdzielczy w Niedrzwicy Dużej dołącza do 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczny finał odbędzie się 29 stycznia i przyświeca mu cel walki z sepsą, chorobą zagrażającą życiu.

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy, masz pytania odnośnie naszych usług?

Skontaktuj się z nami już dziś, otrzymasz odpowiedzi i porady.