Szukaj
Close this search box.

Bankowość elektroniczna

Poznaj EBO - bankowość dla Ciebie!

System bankowości internetowej EBO to nowoczesna bankowość internetowa EBO eBank Online oraz wygodna i intuicyjna bankowość mobilna EBO Mobile PRO. Bankuj, tak jak lubisz, gdzie i kiedy chcesz.

Dzięki bankowości w BS Niedrzwica Duża otrzymujesz dostęp do wielu przydatnych funkcjonalności: płatności natychmiastowe, MojeID, Profilu Zaufanego, wniosków rządowych online i wielu innych.

Bankowość internetowa
ebo ebank online

Nowoczesny portal bankowości elektronicznej zbudowany zgodnie z obowiązującymi trendami, dający nieograniczony dostęp do rachunku i innych produktów i usług bankowych.

aplikacja mobilna
Ebo mobile pro

Bank w zasięgu ręki! Nowoczesna i bezpieczna aplikacja mobilna BS Niedrzwica EBO Mobile PRO zapewnia stały dostęp do produktów i usług bankowych. 

Bezpieczeństwo bankowości

bankuj bezpiecznie

Poznaj podstaowe zasady pozwalające zachować bezpieczeństwo Twoich danych i Twoich pieniędzy.

Pamiętaj! Bezpieczeństwo zależy także od Ciebie!

usługi w Twojej bankowości

Sprawdź, jak bankowość internetowa i mobilna mogą ułatwić Ci załatwienie codziennych spraw: od szybkich płatności po załatwienie różnych kwestii w urzędach.

wszystkie produkty dla Ciebie

Co u nas słychać?

Dołączamy do zbiórki WOŚP!

Bank Spółdzielczy w Niedrzwicy Dużej dołącza do 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczny finał odbędzie się 29 stycznia i przyświeca mu cel walki z sepsą, chorobą zagrażającą życiu.

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy, masz pytania odnośnie naszych usług?

Skontaktuj się z nami już dziś, otrzymasz odpowiedzi i porady.