Szukaj
Close this search box.

Kredyty dla firm

Finansowanie działalności na korzystnych warunkach

Korzystna oferta kredytowa dla przedsiębiorcy w Banku Spółdzielczym w Niedrzwicy Dużej. Finansuj bieżącą działalność gospodarczą, rozwijaj firmę – zawsze na najlepszych warunkach, z możliwością negocjacji warunków.

kredyt na poprawę płynności

Kredyt na poprawę płynności finansowej z dopłatami ARiMR

Kredyt na poprawę płynności finansowej dla podmiotu prowadzącego działalność w zakresie obrotu zbożami lub skupu zbóż lub obrotu materiałem siewnym roślin rolniczych lub skupu lub mrożenia owoców miękkich (linia S), z dopłatami ARIMR

Kredyt Inwestycyjny Komercyjny

Niskooprocentowany kredyt na finansowanie nakładów inwestycyjnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. 

Kredyt Inwestycyjny Komercyjny

kredyty obrotowe

Kredyt obrotowy w rachunku kredytowym ma charakter kredytu nieodnawialnego i przeznaczony jest na finansowanie bieżących potrzeb związanych z działalnością gospodarczą Kredytobiorcy.

Kredyty obrotowe mogą być udzielane jako krótkoterminowe. W wyjątkowych przypadkach, uzasadnionych rodzajem prowadzonej przez Kredytobiorcę działalności – jako średnio lub długoterminowe.

wszystkie produkty dla Biznesu

Co u nas słychać?

Dołączamy do zbiórki WOŚP!

Bank Spółdzielczy w Niedrzwicy Dużej dołącza do 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczny finał odbędzie się 29 stycznia i przyświeca mu cel walki z sepsą, chorobą zagrażającą życiu.

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy, masz pytania odnośnie naszych usług?

Skontaktuj się z nami już dziś, otrzymasz odpowiedzi i porady.