Szukaj
Close this search box.

Rachunki

Wybierz idealny dla siebie!

Bank Spółdzielczy w Niedrzwicy Dużej kompleksowo prowadzi i obsługuje rachunki bankowe dla Klientów Indywidualnych. Możesz wybrać konto indywidualne lub ze współmałżonkiem.

Zyskujesz dostęp do nowoczesnej bankowości internetowej i mobilnej oraz szeregu usług ułatwiających codzienne sprawunki: BLIK, płatności mobilne, przelewy natychmiastowe, Profil Zaufany, wnioski online i wiele innych.

rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy

pol - konto

Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy służy do gromadzenia środków pieniężnych pochodzących z wypłaty: wynagrodzenia za pracę, emerytury, renty lub zasiłku. 

pol - konto dla młodych

Jesteś studentem lub uczniem? Cenisz niezależność i stały dostęp do konta online? To konto idealne dla Ciebie!

Totalne konto bez opłat!

pol konto dla młodych

pol - senior

Rachunek Oszczędnościowo-Rozliczeniowy dla seniorów.

POL - EFEKT

Rachunek oszczędnościowy POL-EFEKT to bezpieczna i płynna lokata kapitału, z atrakcyjną formą naliczania odsetek i możliwością wypłaty kapitału bez ich utraty.

Debet w ROR

Limit (debet) jest przeznaczony dla Posiadaczy rachunku ROR na finansowanie ich bieżących potrzeb. Przyznany limitu (debetu) zwiększa stan wolnych środków na ROR, do wysokości których Posiadacz rachunku może realizować wypłaty gotówkowe i bezgotówkowe.

wszystkie produkty dla Ciebie

Co u nas słychać?

Dołączamy do zbiórki WOŚP!

Bank Spółdzielczy w Niedrzwicy Dużej dołącza do 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczny finał odbędzie się 29 stycznia i przyświeca mu cel walki z sepsą, chorobą zagrażającą życiu.

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy, masz pytania odnośnie naszych usług?

Skontaktuj się z nami już dziś, otrzymasz odpowiedzi i porady.